2 min 2 lata

Tradycyjne malowanie, staromodne okleiny, a może nowoczesne trójwymiarowe fototapety? W jaki sposób warto wykończyć ściany w mieszkaniu, by stworzyć przyjemne wnętrze? Te ostatnie są wyjątkowo gustowne, a dodatkowo zapewniają wiele korzyści, na które nie można liczyć, stawiając na alternatywne dekoracje. Zobacz, dlaczego warto je kupić.

Tapety 3D do salonu – zdecydowanie warto!

Zdecydowanie tapety 3D do salonu to dobry wybór. Są one estetycznym elementem ozdobnym, przykuwają uwagę i pomagają stworzyć strefę sprzyjającą wypoczynkowi. Ich naklejenie powinny rozważyć osoby, którym nie wystarczy minimalizm aranżacyjny.

Nieprzeciętna wytrzymałość

Plusem jest, że nowoczesne tapety 3D są żywotne i trudno je zniszczyć. Produkuje się je na wytrzymałych materiałach, o dużej odporności na działanie wilgoci czy wysokich lub niskich temperatur. Można je bez obawy czyścić zwilżonymi szmatkami, więc pozwalają łatwo zachować czystość w mieszkaniu.

Wybierając tapety 3D, zamaskujesz niedoskonałości powierzchni

Krzywe czy uszkodzone ściany (dziury, pęknięcia tynku itp.) to zmora wielu właścicieli mieszkań. Wady te można skutecznie zamaskować. Trójwymiarowe fototapety nie tylko przykryją szczeliny, ale również sprawią, że nierówności powierzchni nie będą dostrzegalne.

Udekoruj salon gustownie i zwiększ optycznie jego przestrzeń

Decydując się na tapety 3D, można gustownie wykończyć salon. Jednak nie tylko o estetykę pomieszczenia chodzi. Tego typu okleiny ścienne powiększają optycznie wnętrze. Najlepsze złudzenie przestrzenne wywołują wersje z motywami zawierającymi efekt głębi i wyraźnie wydzielony pierwszy plan na wydłużającym się tle.