Urodzinowe torty dla dziewczynek
3 min 11 miesięcy

Twoja córeczka wkrótce będzie miała urodziny? Zamów dla niej spersonalizowany tort. Przekonaj się, jaką radość dają dzieciom kolorowe wypieki zaprojektowane w bajkowym stylu. Sprawdź, co podoba się kilkuletnim dziewczynkom.

Wyjątkowe urodziny

Jednym z najważniejszych momentów każdego przyjęcia urodzinowego jest zdmuchiwanie świeczek na torcie. Warto postarać się, by ten moment był naprawdę wyjątkowy i każdemu na długo zapadł w pamięć. Przede wszystkim potrzebne jest ładne, apetyczne ciasto. Najlepiej zamówić je u profesjonalnego cukiernika. Specjaliści wiedzą, jak uniknąć błędów w czasie pieczenia i starannie dopracują każdy detal wypieku. Dzięki temu rodzice mogą zająć się innymi sprawami organizacyjnymi i mają pewność, że słodki poczęstunek spełni oczekiwania wszystkich gości.

Zamawiając tort, trzeba określić liczbę porcji oraz preferowane smaki. Warto również od razu przemyśleć kwestię związaną z ewentualnymi alergiami pokarmowymi. W cukierni można skorzystać z receptur dostosowanych do potrzeb alergików. Wystarczy wcześniej wskazać, na co uczulone jest dziecko.

Modne torty urodzinowe

Zastanów się, czym interesuje się solenizant. Dzięki temu łatwiej dobrać odpowiedni projekt wypieku. Jakie torty dla dziewczynek są teraz modne? Dużą popularnością cieszą się urodzinowe ciasta z dekoracjami przedstawiającymi:

  • różową koronę małej księżniczki,
  • uroczego kotka trzymającego pączka,
  • jednorożca z tęczową grzywą,
  • myszki bawiące się przy żółtym serze z dziurami,
  • lalkę ubraną w długą, balową suknię,
  • uroczego misia z bukietem kwiatów,
  • kosmetyki do makijażu, w tym szminkę i pędzelek do pudru,
  • syrenkę i rybkę w wodzie,
  • Myszkę Miki, Minionka i innych bohaterów znanych bajek.

Masy kremowe dostępne są w różnych smakach. Najbardziej uniwersalne są kremy śmietankowe, waniliowe i owocowe. Piękny tort stanowi atrakcję na przyjęciu i z pewnością zostanie doceniony przez zgromadzone osoby. Można go spersonalizować, na przykład poprzez dodanie lukrowanego napisu z imieniem solenizanta.

Spersonalizowane ciasta dla dzieci

Chcesz zrobić miłą niespodziankę dziewczynce obchodzącej urodziny? Kup tort nawiązujący do jej zainteresowań. Postaw na ozdobę przedstawiającą jednorożca, koronę, kotka lub bohatera popularnej bajki. Zwróć uwagę na liczbę porcji i skład wypieku. Możesz zamówić ciasto dla dziecka z alergią pokarmową.