VICTOR INK-JET-SYSTEM SERVICE — drukarki przemysłowe dla każdej firmy
2 min 10 miesięcy

Bez znakowania produktów trudno się dziś obyć. Na rynku działa wiele firm oferujących takie usługi, inne zaś decydują się same znakować swoje wyroby —  celem zapewnienia sobie wygody, ale i zoptymalizowania kosztów produkcji. W obu tych przypadkach potrzebne są dobre technologie i sprzęty, a można je pozyskać, nawiązując współpracę z dystrybutorem najlepszych światowych marek. Dowiedz się na ten temat więcej.

Co oferuje firma VICTOR INK-JET-SYSTEM SERVICE?

Drukarki przemysłowe występują w wielu wariantach, a ceniony dostawca, firma VICTOR INK- JET-SYSTEM SERVICE , ma wszystkie najlepsze technologie, dzięki czemu może odpowiadać na różne oczekiwania swoich klientów. W rozbudowanej ofercie znajdują się na przykład:

  • drukarki atramentowe CIJ,
  • lasery przemysłowe, wykorzystujące różne technologie,
  • technologie wysokiej rozdzielczości,
  • drukarki cartridgowe, wyróżniające się kompaktowymi wymiarami.

Tak szeroka oferta pozwala dobrać odpowiedni dla siebie sprzęt wszelkim podmiotom —  firmom małym, mającym niewielkie potrzeby i ograniczony budżet (jak i ilość miejsca), jak i wielkim zakładom, w których ważna jest nieprzerwana, wydajna praca. Dostawca doskonale zna sprzęt, jaki sprzedaje, toteż warto poradzić się go przed dokonaniem decyzji, by mieć pewność, że wybrało się dobrze.

Jaka technologia znakowania?

Firma dostarcza różne sprzęty, pozwalające nie tylko na klasyczne drukowanie, przydające się na przykład w przypadku znakowania materiałów tekstylnych. W grę wchodzi też perforowanie oraz grawerowanie, które to metody czasem okazują się lepsze, a także atrakcyjniejsze dla odbiorców. Warto zatem dokonać dobrego wyboru.

Jaka drukarka dla Ciebie?

Nie wiesz, na jaki sprzęt postawić, by skutecznie, szybko i ekonomicznie znakować wyroby swoje lub swoich partnerów? Zgłoś się do specjalistów firmy, a uzyskasz indywidualną poradę.