Żyrandol glamour w aranżacji wnętrz
3 min 1 rok

Podobają Ci się eleganckie dodatki i wnętrza pałaców? Przekonaj się, jak zaaranżować pokój inspirowany życiem arystokracji! Sprawdź, dlaczego warto kupić żyrandol w stylu glamour i w jaki sposób wykorzystać go do ozdobienia sypialni i salonu.

Kryształowe żyrandole

Oświetlenie ma duży wpływ na wygląd pomieszczeń. Warto postarać się, by w efektowny sposób akcentowało wybrany styl aranżacji. Wyjątkowe wrażenie na Polakach robią żyrandole glamour , które wykonane są z kryształów, szkła i metalu. Najczęściej mają złoty lub srebrny kolor. Produkty różnią się od siebie wysokością, szerokością, kształtem oraz położeniem punktów świetlnych. Łączy je jednak prestiżowy wygląd. Sprawdzą się we wnętrzach zaprojektowanych w różnym stylu. Wbrew pozorom, można dopasować je nie tylko do pokoi w klimacie glamour i modern classic. Często spotyka się je również w loftach, gdzie w ciekawy sposób urozmaicają minimalistyczny design.

Jak łączyć dekoracje w stylu glamour?

Efektowna, kryształowa konstrukcja to świetny wybór do sypialni. Jej romantyczny i luksusowy charakter z pewnością pozytywnie wpłynie na nastrój mieszkańców. Do żyrandola trzeba dopasować odpowiednie dodatki. Dobrym pomysłem jest zestawienie go ze srebrnymi lub złotymi ramkami na zdjęcia oraz lustrem na ścianie, które będzie dodatkowo odbijać i rozpraszać światło. W pałacowym wystroju zawsze warto też umieścić dywan. Może to być produkt nowoczesny lub klasyczny, w odcieniu czerwieni i beżu oraz z wykończeniem w postaci frędzli.

Współczesne projekty wnętrz pozwalają wyzwolić kreatywność. Możliwe jest stosowanie różnych połączeń. Warto jedynie upewnić się, że rozmiar żyrandola jest odpowiednio dopasowany do pomieszczenia. Powinien znajdować się na takiej wysokości, by przechodzące pod nim osoby o niego nie uderzały. Praktyczną opcją są modele z regulacją długości podwieszenia, która dostępna jest w zakresie aż od około 36 do 110 centymetrów. Przy zakupie trzeba też sprawdzić rodzaj gwintu i liczbę potrzebnych żarówek.

Modne żyrandole glamour

Postaw na modne lampy z kryształów, szkła i metalu, a na pewno się nie zawiedziesz. Wprowadź do swojego domu luksusowy, pałacowy klimat. Nowoczesne żyrandole pięknie prezentują się w każdej sypialni i salonie. Zainwestuj w produkty sprawdzonej marki i ciesz się solidną ozdobą, która pozostanie w idealnym stanie przez wiele lat.